#brzmichamsko: Iryna Shevchuk / Więcej dobrego seksu w życiu
Wyobraź sobie, że spędzasz czas w gronie przyjaciółek - kobiet, z którymi czujesz się komfortowo i wiesz, że możecie pogadać o wszystkim. Umawiacie się na herbatę (lub cokolwiek innego) u jednej z was. Wizyta się przeciąga, robi się późno, ale gada się tak dobrze, że aż żal wracać do siebie. I tu wkraczamy my z nową serią odcinków!😄Nagrywanie z wygodnej kanapy i z dużą ilością poduszek, a to wszystko w towarzystwie naszych gościń – super babek 🦸♀️Dzielimy się naszą podcastową przestrzenią, by inspirujące kobiety mogły podzielić się z Wami fajnymi spostrzeżeniami na ważne dla nich tematy.
Iryna Shevchuk (@twojkobiecyfizjo) - to kobieta wielu twarzy, której nie da się zatrzymać, chyba, że na chwilę, żeby mogła złapać oddech we wszystkim co się dzieje. Czasem się śmieje, czasem płacze, czasem denerwuje, czasem gubi, po to żeby znaleźć równowagę. Została fizjoterapeutką, aby pomagać kobietom dojść do zdrowia i patrzeć jak rozkwitają. Jej misją jest pokazanie, że każda z nas ma w sobie potencjał. Że kobiecość, to coś co warto pielęgnować i wydobywać. Zaraża miłością do ruchu, bo wie, że to właśnie on w dużej mierze odpowiada za to jak ciało i głowa się czują. Twórczyni Twojego Kobiecego Zdrowia, w którym pokazuje, że krótkie treningi wzmacniają ciało i poprawiają samopoczucie. Swoją praktykę fizjoterapeutyczną opiera na szacunku, energii, miłości i równowadze. Mimo ogromnego doświadczenia w gabinecie, stale poszerza swoje umiejętności. Na swoim instagramie mówi głosem swoim oraz bestii Lutnicy. Każda jej osobowość zwrócona jest w stronę kobiecego zdrowia.
#64 Nasze ciało mówi nam więcej, niż nam się wydaje. To samoświadomość granic ciała przekłada się na stawianie granic w codziennym życiu. Swój ruch budujesz na podstawie znajomości swojego ciała i dostosowujesz ćwiczenia do ciała, a nie ciało do ćwiczeń. To praca ze świadomym oddechem pozwala nam odkrywać siebie i usłyszeć swój wewnętrzny głos. To zdrowy egoizm pozwala nam stawiać siebie na pierwszym miejscu i dobrze rozumieć swoje „ja”. To samolubność i lubienie siebie jako osoby dorosłej pozwala otwierać się na seks i rozmowy o seksie. To przekłada się na odkrywanie radości z seksu, poznawanie sposobów na osiągnięcie orgazmu czy na testowanie nowości w łóżku (solo i z partnerem_ką). Odkrycie swojego „ruchu” to dbanie o swoją sprawność – fizyczną i psychiczną. Chociaż często problemy z poczuciem własnej wartości, z seksualnością w dorosłym życiu, wachlarzem blokad na ciało, zaczynają się najczęściej na lekcjach w-f w szkołach, to warto próbować i poszukiwać swojej aktywności fizycznej. Nie bójcie się testować rzeczy i rzucać ich nawet po pierwszym razie.
W #podcastowyklubksiazki polecamy genezę gatunku homo sapiens w „Sapiens. Od zwierząt do bogów” Yuval Noah Harari, do tego publikację o motywach ludzkiego zachowania w „Zachowuj się. Jak biologia wydobywa z nas to, co najgorsze, i to, co najlepsze” Robert M. Sapolsky oraz „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” Taylor Jenkins Reid. Na dokładkę buzującą od emocji historię w „Sprawy, na które przyszedł czas” Petry Soukupová i powieść o poszukiwaniu własnego miejsca w „Blizna” Auður Ava Ólafsdóttir.
Znajdziesz nas w sieci: Paula: www.paulapojnar.pl Marta: www.martazbrozek.pl
Kontakt w sprawie podcastu: brzmichamsko@gmail.com
Zapraszamy na nasz instagram: @brzmichamsko
❗️#NOWEODCINKI w każdy #wtorek o 07:30❗️
➡️LOGO zrobione przez Maćka: https://www.instagram.com/al3x_1964/